Champions League

(Video) Mou “braktis” United para ndeshjes: Askush nuk më njohu

Sfida mes Manchester United dhe Juventus ka nisur në mënyrë të veçantë, me Jose Mourinho-n që ka braktisur autobusin e skuadrës gjatë rrugës për në stadium, për shkak të trafikut.

Ka qenë vetë trajneri që ka thënë për BT Sports se: “Siç e dini ne ndryshuam hotelin, që është shumë afër. Lojtarët qëndruan në autobus për 45 minuta dhe unë vendosa të zbres dhe kam bërë dy minuta në këmbë mes tifozëve, por askush nuk më njohu”.

“Juventus ka patur të njëjtin problem dhe unë kam informuar delegatin e UEFA-s, sepse nuk duam të ndëshkohemi si herën e fundit”.

Më shumë nga Champions League