Futboll

Video / “Predha” e Fabian zgjidhet si goli i Kupës së Konfederatave

Tifozët e futbollit rreth e qark botës kanë zgjedhur golin e Marco Fabiano ndaj Gjermanisë si golin më të bukur të Kupës së Konfederatave Rusi 2017. Në votime kanë marrë pjesë mijëra tifozë. Sondazhi është bërë në faqen zyrtare të FIFA-s, dhe nuk kishte dyshime teksa 55% e tifozëve kanë zgjedhur golin e Fabian. Më sipër keni mundësi ta shijoni edhe njëherë “predhën” e meksikanit.

Më shumë nga Futboll