• Video-Quiz: Sa mbani mend nga derbi i çmendur i 2004-ës?

    Publikuar: 16 Mar 7:48

    Ai i zhvilluar në shkurtin e 2004-ës ka qenë një nga përballjet më të paharrueshme të zhvilluara mes Milan dhe Inter. Por sa mbani mend ju nga kjo përballje? Provoni veten tuaj në viedo-quiz-in e mëposhtëm.

     


    Lexo postimet e tjera