Seria A

Video-Quiz: Sa mbani mend nga derbi i çmendur i 2004-ës?

Ai i zhvilluar në shkurtin e 2004-ës ka qenë një nga përballjet më të paharrueshme të zhvilluara mes Milan dhe Inter. Por sa mbani mend ju nga kjo përballje? Provoni veten tuaj në viedo-quiz-in e mëposhtëm.

 


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Seria A