• Video-Quiz: Sa mirë e njihni Zlatan Ibrahimovic?

    Publikuar: 17 Mar 9:01

    Është padyshim një nga sulmuesit më të mirë të të gjitha kohërave dhe ka fituar shumë gjatë karrierës së tij. Aktualisht po luan në Premier League me fanellën e Manchester United, por sa dini ju pë gjigantin suedez?

     


    Lexo postimet e tjera