Gossip

Video / Rrëzimi i dhimbshëm i Kate Upton gjatë setit të fotografive për “Sports Illustrated”

Askush nuk ka thënë se të pozosh është e lehtë. Ka raste që modelet e seteve fotografike duhet të vuajnë dhe të përballen me rrezikun.

Dhe për më tepër mund të pyesni Kate Upton, e cila është rrëzuar nga shkëmbi ku ishte duke pozuar pas një vale të madhe që i erdhi nga mbrapa.

Video e incidentit, që ka ndodhur gjatë tetorit të kaluar në Aruba të Karaibeve, është shpërndarë në Instagram nga vetë revista dhe mund të shihet nga të gjithë.


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Gossip