Tenis

Video: Sharapova sfidon Nadal dhe ndodh e pabesueshmja

Rafa Ndal dhe Maria Sharapova kanë dhuruar spektakël për tifozët e pranishëm duke u sfiduar në një fushë me dhé. Përballja ka zgjatur dy minuta dhe është fituar nga tenistja ruse, e cila ka publikuar gjithçka në rrjetet sociale.


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Tenis