Nations League

Video / Sterling zhbllokohet pas 1102 ditësh, Anglia turpëron Spanjën në 38 minuta

Anglia ka turpëruar Spanjën brenda 37 minutave duke i dhënë tre shuplaka. Ishte Sterling ai që zhbllokoi rezultatin, si dhe u zhbllokua vetë pasi kishte që në vititn 2015 që nuk shënonte gol me përfaqësuesen. Pas tij, Marcus Rashford dyfishoi rezultatin përpara se Sterling të shënonte dopietën e tij.

 

 

 

 

Më shumë nga Nations League