Gossip

Video: Wanda Nara është më e kërkuara në… “Pornhub”

Nuk ka paqe për Wanda Nara-n e shkretë. Guraja (menaxhere) e Mauro Icardi-t përfundon gjithmonë në faqet e para të gazetave. Shpesh të atyre që merren me thashetheme dhe skandale.

Jo për faj të saj, por për të atyre që e përfshijnë në skandale me sfond pikant. Siç ka ndodhur kohët e fundit me zërat e rremë mbi një lidhje ë supozuar mes asaj dhe mesfushorit të Inter, Marcelo Brozovic.

Natyrisht, nuk ka pasur asnjë të vërtetë në këto zëra, por pavarësisht nga kjo dhe për shkak të këtyre zërave, emri i saj është më i kërkuari në faqet “hot” të internetit. Në fakt, zonja Icardi është mes më të kërkuarave mes videove të faqes pornografike “Pornhub”.

Këto kërkime janë nxitur pikërisht nga shumë media italiane që kanë shkruar vazhdimisht për lidhjen e saj sekrete me mesfushorin zikaltër, Si Wanda, ashtu edhe Marcelo kanë kërcënuar se do ta çojnë çështjen në gjyq. Ndërkohë, kërkimet në “Pornhub” vazhdojnë…

 

Më shumë nga Gossip