Gossip

“Më vjen keq për Italinë, por me mua gjërat do të kishin shkuar ndryshe…”

Italia është jashtë Botërorit, pas humbjes të pësuar në Suedi dhe barazimit pa gola të marrë të hënën në mbrëmje në “San Siro”. Populli italian është i zhgënjyer për rezultatin, por modelja April Summers ka vendosur t’i hedhë benzinë zjarrit: “Më vjen shumë keq për eliminimin e Italisë, por kjo është ajo që ndodh nuk më ke mua si ‘cheerleader’ (nxitëse tifozësh)… Pse më vjen keq? Se nuk do të kem mundësinë të shikoj lojtarët më të bukur në Botëror”.

Më shumë nga Gossip