Futboll

VOTONI: Kukësi apo Skënderbeu, kush do të fitojë?

Është koha për parashikime! “Telesport” ju fton të jepni votën për ndeshjen më të madhe të sezonit në Kategorinë Superiore, Kukësi-Skënderbeu. Sfida e cila praktikisht do të vendosë skuadrën kampione të Shqipërisë do të luhet nesër në orën 17:30 dhe gjatë gjithë javës ka qenë, është dhe do të vazhdojë të jetë kryefjala e lajmeve sportive në vend. Kush mendoni se do të triumfojë? Votoni objektivisht!

[interaction id=”591eda876a73779b6fcf9f56″]

Më shumë nga Futboll