Futboll

VOTONI: Kush është “Lojtari i sezonit” tek AC Milan?

Këtë sezon AC Milan nuk ka arritur asgjë në aspektin e trofeve, por të paktën ka fituar besim duke treguar se po rritet. “Djalli” ka formuar një identitet dhe javë pas jave ka dëshmuar se di të prodhojë lojë, por tashmë do të jetë radha e drejtuesve të klubit për të përmirësuar gjithçka nëpërmjet merkatos. Duke ditur që në “Telesport” kemi një numër shumë të madh ndjekësish me zemra kuqezi, jemi të sigurt se i keni shijuar ndeshjet shpërthyese të skuadrës së Vincenzo Montella-s, aq sa për të krijuar një ide se cili ka qenë protagonisti i vërtetë i saj për këtë vit. Sapo të merrni një vendim, klikoni më poshtë dhe, nëse nuk e gjeni emrin tek alternativat, shprehuni te komentet!

[interaction id=”591e0cc96a73779b6fcf9d74″]


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Futboll