Futboll

VOTONI: Kush do ta fitojë sivjet kampionatin shqiptar?

Sezoni aktual i Kategorisë Superiore është në fundin e vrullshëm të ndeshjeve më vendimtare. Kukësi dhe Partizani aktualisht kryesojnë me nga 59 pikë në tabelën e klasifikimit, të ndjekur nga Skënderbeu me tri pikë më pak. Kur kanë mbetur edhe shtatë javë deri në fund, “Telesport” ju fton të bëni parashikimin tuaj për skuadrën e cila prisni të shpallet kampione.

[interaction id=”58fa57fc240e61ee26bf3b74″]


Klikoni butonin “send to messenger” për të marrë lajmet e fundit me mesazh, zgjidhni ekipin ose sportin tuaj të preferuar


Më shumë nga Futboll