Seria A

Wanda Nara zbulon të ardhmen e Icardi-t me një video

Mauro Icardi nuk po mendon për një atë ardhme larg Inter dhe larg Milano-s. Sulmuesi argjentinas, në fakt, po planifikon jetën e tij në kryeqendrën milaneze, aty ku fëmijët e tij (dhe ata të Wanda Nare e Maxi Lopez) jetojnë dhe kanë gjetur qëndrueshmëri.

Dëshira për të qëndruar në Milano është konfirmuar nga vetë Wanda Nara, e cila ka zbuluar nëpërmjet një postimi në Instagram se çifti, që jeton prej kohësh në apartamentin e një hoteli luksoz, por ristrukturon shtëpinë e re, që ndodhet në një pallat tjetër milanez.

Më shumë nga Seria A