Argetim

Ylli i Arsenal në javën e modës të Londrës me pizhame femrash

Hector Bellerin është parë duke veshur pizhame femrash në javën e modës që po zhvillohet në Londër.

Veshja e 22-vjeçarit përfshinte një xhaketë të Christopher Shannon, pizhame ngjyrë floriri të Zimmermann, i cili bën rroba vetëm për femra dhe fëmijë, dhe shapka 700 euro Gucci.

 Hector Bellerin has been spotted wearing women's pyjamas at the men's London Fashion week

Lojtari i përfaqësueses spanjolle nuk është futbollisti i vetëm që vishte në mënyrë ekstravagante, edhe Marcos Rojo i Manchester United është parë me një palë këpucë Gucci.

Bellerin, i cili bëri tre paraqitje në shfaqjen e modës, kishte një veshje me kosto 3,000 euro të shtunën.

 Bellerin's slipper cost £645

 Marcos Rojo showed off his extraordinary Gucci slippers on his way to Dubai

Mbrojtësi i djathtë ishte në spektaklin e Alex Mullins bashkë me të dashurën e tij Shree Patel, e cila kishte një veshje po aq rrezatuese.

Xhaketa e tij Denim dhe pantallonat tartan vlenin 1,400 dhe 800 euro.

Ndërsa atletet Balenciaga vlejnë rreth 650 euro.

 The Gunners right-back is a dedicated follower of fashion

Më shumë nga Argetim