Gossip

Zlatan Ibrahimovic, pushime me familjen dhe agjentin Mino Raiola (fotot)

Zlatan Ibrahimovic është duke kërkuar një formë të shkëlqyeshme, në përpjekje të shërimit të tij nga një lëndim i tmerrshëm. Ai është fotografuar duke pushuar, me një jaht luksoz në mes të detit, i shoqëruar nga fëmijët, agjenti Mino Raiola dhe partnerja Helena Seger. Ylli suedez, 35 vjeç, po pushon në jug të Francës. Ai u dëmtua në prill të këtij viti dhe është përjashtuar nga veprimi deri në janar 2018. Megjithatë, ylli suedez tregoi trupin e tij të dendur në jahtin luksoz, madje edhe duke u hedhur pikiatë në ujë, duke sugjeruar se gjuri i tij sigurisht po i përmbahet sfidës së jetës së përditshme. Duke shijuar ngrohtësinë e Detit Mesdhe, Zlatan është fiksuar me partneren Helena dhe duke biseduar me Raiolën.

Superagjenti pa dyshim ka qenë i zënë me Zlatan, pasi Manchester United dhe Milan po bëjnë një betejë për nënshkrimin e tij sa më shpejt që ai të jetë gati për rikthim. Gjigantët e Seria A kanë pohuar kohët e fundit se i kanë zënë “ethet e Zlatan Ibrahimovic”, ndërsa përpiqen ta tërheqin atë në një kthim në “San Siro”. Tashmë, në moshën 35-vjeçare, shumë veta mendonin se dëmtimi i ligamentit do të ishte shumë për t’u shëruar. Por, asgjë nuk e ndal Zlatanin, siç ka treguar kjo verë. Superstari suedez habiti botën e futbollit kur zbuloi një video të vetes së tij në trajnim, çka tregon se mund të jetë gati të kthehet në veprim para vlerësimit të mjekëve, pas operacionit.

Më shumë nga Gossip