Boks

Zyrtare, zbulohet data e Alvarez-Golovkin II

Oscar de la Hoya ka konfirmuar me nje mesazh në twitter se ndeshja e dytë mes Canelo Alvarez dhe Gennady Golovkin do të zhvillohet 15 shtatorin e ardhshëm.

Më shumë nga Boks