0-5!!!!! Arsenali tallet me Sheffield United, tifozeria vendase braktis stadiumin pas 35 minutash (VIDEO)

4 Mars 2024
22:01
Telesport
back button

Arsenali ka mbyllur 45′ e para ndaj Sheffield United duke siguruar fitoren edhe nese sdel fare ne pjesen e dyte. Nje ndeshje qe ka pare topcinjte dominues ne cdo aspekt teksa pas vetem 5 minutash ka shenuar Odegaard dhe me pas ka ardhur autogoli i vendasve, qe jane goditur edhe me golin e Martinelli-t dhe me pas at te Havertz.

GOLI I ODEGAARD – VIDEO

AUTOGOL SHEFFIELD – VIDEO

GOLI I MARTINELLI – VIDEO

GOLI I HAVERZ – VIDEO

Kjo ka bere qe tifozeria vendase te nise te lere shkallet e stadiumit per te mos asistuar nga nje turp i tille me nje humbje te thelle qe ne pjesen e pare, duke qene se me pas ka shenuar edhe Declan Rice per 0-5.

TIFOZERIA E SHEFIELD LARGOHET – VIDEO

GOLI I DECLAN RICE – VIDEO

Lajme të tjera

Lajmet e fundit