12 mln euro në sezon dhe një premtim, PSG blindon yllin

Paris SG

12 mln euro në sezon dhe një premtim, PSG blindon yllin

12 Shtator 2019
13:53
Denis Hakanaj
12 Shtator 2019
13:53
Denis Hakanaj

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera