15+15, oferta e çmendur e Newcastle për yllin e Barçës

20 Tetor 2021
19:19
Denis Hakanaj

E ardhmja e Ousmane Dembele me fanellën e Barcelona-s mbetet në dyshim.

Rinovimi me katalanasit nuk po vjen dhe Newcastle është gati të përfitojë nga kjo situatë.

Sipas FootMercato, skuadra angleze e sapo blerë nga fondi saudit duket se i ka ofruar sulmuesit një bonus transferimi prej 15 milionë eurosh dhe një rrogë 15 milionë euro në sezon.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit