19 milionë euro në sezon për lojtarin, 18 për menaxherin: gati super oferta për yllin e Serisë A

12 Janar 2022
16:41
Denis Hakanaj

La Nazione është kthyer të flasë për lajmin e ardhur nga Anglia mbi një ofertë të pritshme të Arsenal-it për sulmuesin e Fiorentina-s, Dusa Vlahovic.

Për sa u takon komisioneve, lexohet, përvec mbi 70 milionë euro për blerjen e lojtarit, duket se janë gati 19 milionë euro për rrogën dhe plot 18 për menaxherin në momentin e firmës.

Shifra marramendëse, që mund të vendosin fatin e serbit që në janar.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit