Futboll

20 anësorët e rinj U-21 më të mirë në botë

Cengiz Under dhe Adam Ounas mes Sanè dhe Dembelè: “Goal” sjell panoramën botërore të 20 anësorëve më të mirë  U-21 të krahut të majtë të sulmit.

 1. ANDREAS PEREIRA | Kombësia: Brasile / Belgio| Klubi: Manchester United (i huazuar te Valencia) | Mosha: 21 | Vlerësimi: 5 milionë

Image result for ANDREAS PEREIRA

 1. RAMADAN SOBHI | Kombësia: Egjipt| Klubi: Stoke City | Mosha: 20 | Vlerësimi: 5 milionë

Image result for RAMADAN SOBHI

 1. BEN WOODBURN | Kombësia: Uells| Klubi: Liverpool | Alter: 18 | Vlerësimi: 5 milionë

Image result for BEN WOODBURN

 1. ADAM OUNAS | Kombësia: Algjeri | Klubi: Napoli | Mosha: 20 | Vlerësimi: 5 milionë

Image result for ADAM OUNAS

 1. JADON SANCHO | Kombësia: Angli | Klubi: Borussia Dortmund | Mosha: 17 | Vlerësimi: 5 milionë

Image result for JADON SANCHO

 1. ADEMOLA LOOKMAN | Kombësia: Angli | Klubi: Everton | Mosha: 20 | Vlerësimi: 5 milionë

Image result for ADEMOLA LOOKMAN

 1. LUIZ ARAUJO | Kombësia: Brazil| Klubi: Lille | Mosha: 21 | Vlerësimi: 6 milionë

Image result for LUIZ ARAUJO

 1. FRANCOIS KAMANO | Kombësia: Guinea | Klubi: Bordeaux | Mosha: 21 | Vlerësimi: 7 milionë

Image result for FRANCOIS KAMANO

 1. RICHARLISON | Kombësia: Brazil| Klubi: Watford | Mosha: 20 | Vlerësimi: 7 milionë

Image result for RICHARLISON

 1. HENRY ONYEKURU | Kombësia: Nigeria | Klubi: Anderlecht | Mosha: 20 | Vlerësimi: 7 milionë

Image result for HENRY ONYEKURU

 1. DIOGO JOTA | Kombësia: Portugali | Klubi: Wolverhampton | Mosha: 20 | Vlerësimi: 8 milionë

Image result for DIOGO JOTA

 1. ALLAN SAINT-MAXIMIN | Kombësia: Francë | Klubi: Nizza | Mosha: 20 | Vlerësimi: 9 milionë

Image result for ALLAN SAINT-MAXIMIN

 1. ALEX IWOBI | Kombësia: Nigeri | Klubi: Arsenal | Mosha: 21 | Vlerësimi: 10 milionë

Image result for ALEX IWOBI

 1. DEMARAI GRAY | Kombësia: Angli | Klubi: Leicester City | Mosha: 21 | Vlerësimi: 10 milionë

Image result for DEMARAI GRAY

 1. VINICIUS JUNIOR | Kombësia: Brazil| Klubi: Flamengo | Mosha: 17 | Vlerësimi: 10 milionë

Image result for VINICIUS JUNIOR

 1. MIKEL OYARZABAL | Kombësia: Spanjë | Klubi: Real Sociedad | Mosha: 20 | Vlerësimi: 15 milionë

Image result for MIKEL OYARZABAL

 1. JULIAN BRANDT | Kombësia: Gjermani| Klubi: Bayer Leverkusen | Mosha: 21 | Vlerësimi: 20 milionë

Image result for JULIAN BRANDT

 1. MARCO ASENSIO | Kombësia: Spanjë | Klubi: Real Madrid | Mosha: 21 | Vlerësimi: 30 milionë

Image result for MARCO ASENSIO

 1. OUSMANE DEMBELE | Kombësia: Francë | Klubi: Barcelona | Mosha: 20 | Vlerësimi: 33 milionë

Image result for OUSMANE DEMBELE

 1. LEROY SANE | Nazionalità: Kombësia: Gjermani| Klubi: Manchester City | Mosha: 21 | Vlerësimi: 45 milionë

Image result for LEROY SANE

Më shumë nga Futboll