3 gola për 16 minuta, Bielsa dhe Lampard deri në pikën e fundit (VIDEO)

15 Maj 2019
22:09
Anton Cicani

Që dueli mes Leeds United dhe Derby County do të ishte spektakolar, asnjë nuk kishte dyshim në Angli, por që brenda 16 minutash do të realizoheshin 3 gola kjo nuk pritej… 

Pasi Leeds realizoi i pari, Derby barazoi dhe në pjesën e dytë shënoi dy herë, ndërsa ekipi i Bielsas ngushtoi shifrat në 2-3 (në total 3-3), duke e çuar momentalisht në shtesë gjithçka. Sërish Dallas autor, ashtu si te goli i parë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit