3 lojtarë po punojnë kundër Rangnick, trajneri kërkon largimin e tyre

22 Janar 2022
23:32
Denis Hakanaj

Lajm i bujshëm nga Bild.

Pogba, Martial dhe Cavani mund të largohen nga Manchester United në janar.

Rangnick duket se i ka kërkuar klubit shitjen e tyre, sepse duket se janë ata që po krijojnë probleme brenda skuadrës.

Ndër të tejra, duket se ata kanë shumë ndikim te lojtarët e tjerë dhe mund të bindin lojtarë të tjerë që të dalin kundër trajnerit gjerman.

Nëse dihej se mes trajnerit dhe Martial situata nuk ishte e mirë, vetë Rangnick ka deklaruar pak ditë më parë se Cavani nuk ishte më në merkato.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit