4 lojtarë të NBA me Coronavirus, tani rrezikon edhe “Mbreti”

17 Mars 2020
22:12
Denis Hakanaj

Katër lojtarë të Brooklyn Nets kanë rezultuar pozitiv ndaj Covid-19.

Lajmin e ka dhënë vetë klubi i Neë York-ut: tre janë raste pa simptoma, ndërsa një lojtar ka disa simptoma.

Të gjithë lojtarët janë në izolim dhe po kurohen nga mjekët e stafit, që janë në lidhje të vazhdueshme me doktorët lokalë.

Ndeshja e tyre e fundit ka qenë kundër Lakers-ave të LeBron James.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit