49 vjet diferencë: ish-bosi i Renault “peshkon” bukuroshen e re! (FOTO)

4 Nëntor 2019
18:43

Flavio Briatore vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe mediave që merren me gossip, pra faqet rozë, teksa pas Elisabetta Gregoracci dhe Heidi Klum, ka peshkuar një bionde bukuroshe dhe tepër të re, vetëm 20 vjecc, e cila studion në Milano.

Ish-bosi i Formula 1, që është 69 vjeç, ka 49 vjet diferencë me vajzën në fjalë, e cila ka një profil të mbyllur në Instagram dhe 30 mijë ndjekës.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit