A ka mbaruar romanca mes Allegrit dhe aktores italiane? Trajneri ka vendosur…

13 Tetor 2021
10:59
Alfred Lleshi

Historia e dashurisë mes Massimiliano Allegri, trajnerit të Juventusit, dhe Ambra Angiolini, partneres së tij prej 4 vitesh, duket se ka marrë fund. Informacioni vjen nga e përjavshmja “Chi”. “Max Addio, ka mbaruar me Allegrin”, – është titulli i kopertinës.

Sipas të përjavshmes, aktorja u përpoq ta rikuperonte lidhjen deri në fund. Lidhur me këtë çështje po flitet edhe në rrjetet sociale: “Ishte një goditje në zemër për aktoren, e cila u përpoq ta shpëtonte lidhjen deri në fund. Por, pas një krize të gjatë, duket se trajneri ka vendosur t’i japë fund gjithçkaje”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit