A keni bërë seks me Icardi 12 herë në ditë? Wanda Nara jep përgjigjen epike

30 Prill 2021
11:28
Alfred Lleshi

“A është e vërtetë që keni bërë seks 12 herë në ditë me Icardi?” Ndonjëherë nuk ka asnjë frenim për kuriozitetin e ndjekësve në rrjetet sociale dhe Wanda Nara di diçka për këtë. Showgirl-i i njohur, gruaja e sulmuesit argjentinas të PSG-së, donte t’i përgjigjej pyetjes indirekte.

Një buzëqeshje dhe fjala “false” me shkronja të mëdha shërbyen për të sqaruar kuriozitetin e një prej adhuruesve të saj. Pra, e konsideron lajm të rremë këtë, që kanë shkruar mediat për “epshin” e saj me ish-kapitenin e Interit.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit