RUSI 2018

Gjermania eliminohet, adidas bën një super ofertë me 30% ulje

Pas vetëm një dite pushimi të premten, Kupa e Botës do të rikthehet të shtunën për të nisur fazën e nokautit.

Teksa gjysma e 32 ekipeve që filluan turneun do të nisen për në shtëpi, adidas ka vendosur të ofrojë një ulje të veçantë të fanellave të eliminuara.

Gjithsesi, tifozët do të jenë në gjendje të shfrytëzojnë uljen për vetëm 48 orë pas eliminimit nga turneu.

Me një listë të gjatë të skuadrave partnere të adidas, do të jetë Gjermania skuadra e parë që do të mund t’i blini fanellën me ofertë.

Duke përdorur kodin GMNY30, tifozët e interesuar mund të kursejnë 30% nga fanellat e brenda dhe jashtë shtëpie të Gjermanisë, pantallonat, shajet, topat, aksesorë në stërvitjes dhe më shumë.

Shkoni tek adidas.com për të kryer blerjen tuaj tani.

Ekipe të tjera do të kenë po ashtu ulje kur të eliminohen, si Argjentina, Belgjika, Japonia, Meksika, Spanja dhe Suedia.

Më shumë nga RUSI 2018