Agustina: Lautaro? Qëndroi dy ditë pa lëvizur kur i thashë se…

16 Shtator 2020
21:05
Denis Hakanaj

Agustina Gandolfo, e fejuara e Lautaro Martinez, ka zbuluar për ndjekësit e saj në Instagram se si ka reaguar sulmuesi i Inter-it pasi ka mësuar se do të bëhej baba.

“Kur është kthyer në shtëpi dhe më ka parë duke qarë, më ka ngushëlluar”, ka thënë bukuroshja argjentinase.

“Më pas ka qëndruar në divan, besoj për dy ditë. Nuk ka qenë shumë romantik!”.

View this post on Instagram

Azzurro 🌊♥️🤰🏼

A post shared by Agustina (@agus.gandolfo) on

View this post on Instagram

Estas tardes 💙

A post shared by Agustina (@agus.gandolfo) on

View this post on Instagram

Hola bombón 🤤🤩

A post shared by Agustina (@agus.gandolfo) on

View this post on Instagram

Tiburoncinnn uh ah ah

A post shared by Agustina (@agus.gandolfo) on

Lajme të tjera

Lajmet e fundit