Aksident me makinë për Tiger Woods, ylli i golfit përfundon në sallën e operacionit (Video)

23 Shkurt 2021
22:17
Denis Hakanaj

Tiger Woods ka pësuar një aksident me makinë në Los Angeles rreth orës 7 të mëngjesit. Makina e yllit të golfit ësjhtë përmbysur në pjesën e rrugës mes Rolling Hill Estates dhe Rancho Palos Verdes, duke pësuar dëme të mëdha.

Tiger është nxjerrë nga makina nga pjesa e përparme e makinës dhe është transportuar në Ucla Medical Center për shkak të plagëve të marra.

Sipas kanalit televiziv Ktla5, menaxheri i tij Mark Steinberg ka deklaruar se Tiger ndodhet në sallën e operacionit ku i është nënshtruar një operacionit në këmbë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit