ALABAAAAAAAAAAAA!!! Real Madrid zhbllokohet në Tiraspol (VIDEO)

24 Nëntor 2021
21:38
Telesport

Real Madrid ka gjetur golin e avantazhit ne Tiraspol ndaj Sheriff. Skuadra e Ancelottit ka shfrytezuar nje goditje denimi tek e cila u paraqit David Alaba.

Mbrojtesi blancos ka goditur ne krahun e portierit qe ishte fokusuar me shume te ruante krahun tjeter se sa ate ku ishte pozicionuar.

Nderkohe, edhe Sporting Lisbona ka shenuar ndaj Borussia Dortmund me Pedro Goncalves.

Leipzig, sakaq, po fiton 0-3 ne fushen e Club Brugge me Nkunku, Forsberg dhe Andre Silva.

 

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit