Ambra Angiolini “fshin” Allegrin, “kapet mat” me të dashurin e ri

13 Maj 2022
12:27
Alfred Lleshi

Ambra Angiolini ka arkivuar zyrtarisht lidhjen dhe divorcin me Massimiliano Allegri. Ish-partnerja e trajnerit bardhezi është kapur nga paparacët e “Diva e Donna” teksa puthej me një burrë tjetër në Romë, gjatë një aperitivi romantik.

Në imazhet e publikuara nga revista, të dy duken shumë të përfshirë me njëri-tjetrin. Pas një pije, ata shkojnë në shtëpinë e aktores dhe të mikpritëses. Amber është e para që kalon derën, pastaj shoqëruesi i saj mbërrin me dy pako të rënda me ujë mineral.

Për momentin nuk dihet identiteti i njeriut që i buzëqeshi Ambra Angiolinit pas shkëputjes së stuhishme me trajnerin e Juventusit. Ndarja e saj me Allegrin mbërriti në tetor 2021, pas gati pesë vitesh së bashku.

Nuk dihen arsyet e lamtumirës, ​​edhe nëse është folur me një farë këmbënguljeje për një gjoja tradhti nga trajneri i Juventusit, i cili nuk tha asnjë fjalë për këtë aferë. Për momentin, anëtarja e jurisë së “X Factor” nuk ka komentuar për thashethemet mbi jetën e saj private.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit