Amerika në çerekfinalet e Botërorit, eliminohen Greqia dhe Gjermania

Basketboll

Amerika në çerekfinalet e Botërorit, eliminohen Greqia dhe Gjermania

09 Shtator 2019
16:21
Gentian Spiri
09 Shtator 2019
16:21
Gentian Spiri

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera