Anglezja shpallet lojtarja më e mirë e vitit, Lyoni mund të krenohet

29 Gusht 2019
19:10

Vëmendjen më të madhe të Championsit e fitojnë gjithmonë meshkujt, por ky kompeticon është dhe për femrat. Fituesja e çmimit u fitua nga Lucy Bronze. 

Ajo nuk ishte e pranishme, por i ka falenderuar të gjithë për çmimin. Lojtarja e Lyon-it ishte absulutisht më e mira për edicionin që u mbyll. Mbrojtësja ishte shtylla e ekipit! 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit