Ankand i frikshëm për yllin e Bayern: edhe Interi futet në garë si goditje “falas”

27 Tetor 2021
17:39
Telesport

Do të jetë një nga parametrat zero më tërheqës të sesionit të ardhshëm të merkatos. Po flasim Corentin Tolisso, mesfushori francez, kontrata e te cilit në fakt do të skadojë me Bayern Munich më 30 qershor 2022 dhe nuk do të rinovojë, duke u larguar kështu nga Bavaria.

Siç raportohet nga La Gazzetta dello Sport, ka shumë klube qe e ndjekin dhe ka të ngjarë që një ankand ndërkombëtar të hapet me mesfushorin e Bayern Munich.

PSG, Tottenham dhe Atletico Madrid nisin nga pole position, por Juventus dhe Inter janë gjithashtu në gjurmët e tij, edhe nëse e nisin në disavantazh…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit