Arbitri dhe VAR i mohojnë një penallti të pastër italianëve, mbyllet mes polemikave pjesa e parë (Video)

11 Qershor 2021
21:50
Denis Hakanaj

Është mbyllur me protestat e italianëve pjesa e parë e Turqi-Itali.

“Axurrët” kanë pretenduar për një penallti dhe imazhet i kanë dhënë të drejtë skuadrës së Mancini-t, por arbitr Makkelie nuk e ka menduar kështu.

Holandezi, pasi është konsultuar me arbitrin e VAR, ka vendosur tpër vazhdimin e lojës.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit