Arrihet marrëveshja, ylli i gjigantëve të Premier League transferohet në Serinë A

4 Janar 2022
20:49
Denis Hakanaj

Arrihet marrëveshja për zbarkimin në Romë të Ainsley Maitland-Niles.

Verdhekuqtë kanë arritur marrëveshjen me Arsenal-in: huazim për 1 milion euro deri në fundin e sezonit, por pa të drejtën dhe detyrimin e blerjes, edhe pse dy klubet e kanë lënë derën hapur për një marrëveshje të mundshme në qershor.

Lojtari do të zhvillojë vizitat mjekësore ditën e nesërme.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit