Arsenal, gati të sakrifikojë Lacazette për yllin e madrilenëve

20 Maj 2020
22:51
Denis Hakanaj

Një merkato këmbimesh.

Emergjenca e shkaktuar nga coronavirus ka ndryshuar logjikën e operacioneve të merkatos dhe për këtë arsye Arsenal-i po mendon për një këmbim mes Alexandre Lacazette dhe Thomas Lemar.

Atletico Madrid po kërkon një mesfushor, siç ka bërë të ditur AS, dhe francezi mund të zbarkojë në Londër.

Një këmbimm i barabartë, domethënë, mund të jetë zgjidhja e preferuar nga të dy klubet.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit