Arsenal gjobit rëndë sulmuesin, dalin fotot duke “u droguar”

17 Maj 2020
16:12
Eraldo Harlicaj

Sulmuesi i Arsenalit, Alexandre Lacazette, do të përballet me një gjobë të majme nga klubi. Francezi është bërë pjesë e një skandali, pasi në rrjet kanë qarkulluar foto të tij duke përdorur substanca të ndaluara.

Ai po përdor “hippy crack” që dëmtom dhe gjendjen fizike të lojtarit. Hippy crack janë tullumbacë që mbushen me gaz dhe bëjnë për të qeshur njerëzit. Lacazette është fotografuar duke përdorur një tullumbac të tillë.

Arsenali ka dalë menjëherë me një reagim zyrtar. “Topçinjtë” shkruajnë se do të ndërmarrin masa të menjëhershme ndaj futbollistit të tyre. Francezit mund t’i kushtojë shtrenjtë një veprim i tillë.

Controversial images of Lacazette being 'KO' when inhaling 'hippy ...

Lajme të tjera

Lajmet e fundit