Arsenal përmbys në katër minuta me Luiz dhe Auba (Video)

22 Tetor 2020
20:36
Denis Hakanaj

Arsenal ka realizuar dy gola të shpejtë kundër Rapid-it në ndeshjen e vlefshme për javën e parë të Europa League.

David Luiz dhe Aubameyang kanë shënuar dy gola në katër minuta dhe kanë përmbysur rezultatin.

Vendasit kishin kaluar në avantazh në minutën e 51-të pas një gafe nga portieri Leno.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit