Arsenal, zbulohen tre lojtarët që Arteta i ka kërkuar klubit

16 Janar 2022
9:56
Denis Hakanaj

Arsenal-i vazhdon të shikojë nga Italia për t’u përforcuar në janar.

Tre janë lojtarët e kërkuar nga Arteta dhe të gjithë luajnë në Serinë A.

Bëhet fjalë për Arthur, Danilo dhe Vlahovic, një nga përforcim për repart për një skuadër që kërkon të kthehet në Champions dhe që ka shpenzuar shumë edhe në verë.

Lajmi është raportuar nga Express.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit