Gossip

Arsyeja e ndarjes me Iannone-n? Një kandidat i ri për Belen Rodriguez…

Vetëm disa ditë pasi i ka dhënë fund përfundimisht lidhjes me pilotin e Moto GP, Andrea Iannone, modelja Belen Rodriguez ka një alternativë tjetër në dorë. Mediat italiane flasin për agjentin sportiv dhe pronarin e disa bizneseve në Ibiza, Gabriele Giuffrida.

Madje në ditëlindjen e tij janë parë së bashku me Belen dhe disa miq të tij në Parma duke ngrënë darkë.

Një flirt i ri në horizont për argjentinasen?

View this post on Instagram

🌈💫🌈 @jadeaintimo

A post shared by BELEN (@belenrodriguezreal) on

 

Më shumë nga Gossip