Arthur pranon ofertën e Arsenal-it, ja çfarë po pret Juventus për të konfirmuar operacionin

13 Janar 2022
20:29
Denis Hakanaj

Arthur mund të largohet shumë shpejt nga Juventus.

Mesfushori brazilian ka pranuar ofertën e Arsenal-it të Arteta-s.

Topçinjtë do ta marrin me huazim dhe kanë marrë përsipër t’ia paguajnë të gjithë rrogën.

Operacioni do të konfirmohet nga Juventus vetëm pasi të ketë gjetur zëvendësuesin.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit