As Conte dhe as Zidane, zbulohet objektivi kryesor i United për stolin

27 Tetor 2021
15:46
Denis Hakanaj

As Conte dhe as Zidane.

Sipas Daily Star, favoriti i madh për të marrë vendin e Ole Gunnar Solskjaer në stolin e Manchester United është Mauricio Pochettino.

Sipas së përditshmes angleze, trajneri argjentinas duket se është zgjedhja e parë e klubit anglez për të rindërtuar Djajtë e Kuq në nivel teknik dhe taktik.

Megjithatë, gjithçka do të varet nga mënyra sesi do të vazhdojë martesa e Pocj me Paris Saint-Germain.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit