As Messi dhe as CR7; talenti i Juves zbulon dy idhujt e tij në futboll

Juventus

As Messi dhe as CR7; talenti i Juves zbulon dy idhujt e tij në futboll

10 Qershor 2019
15:11
Alfred Lleshi
10 Qershor 2019
15:11
Alfred Lleshi

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera