Atletico Madrid “ka humbur”, Joao Felix i pikëlluar: “Dy gjëra duhen ndryshuar këtu…”

20 Dhjetor 2021
18:42
Telesport

Atlético Madrid u mposht nga Sevilla në javen e fundit të kampionatit. Joao Felix, i cili ka hyrë në lojë si zevendesues, është një nga simbolet e këtij sezoni të komplikuar. Colchoneros aktualisht te gjashtet në La Liga, ndërsa portugezi, pothuajse asnjëherë titullar këtë sezon, ka shënuar vetëm një gol në 14 paraqitje:

“Ne duhet të jemi më të fokusuar prapa dhe cinikë përpara pasi kemi krijuar shumë.

Golat do të vijnë sepse ne po krijojmë shumë, kemi humbur disa ndeshje dhe nuk jemi shumë mirë në La Liga, duhet ta përmirësojmë këtë situatë dhe jemi ende në Ligën e Kampionëve”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit