Bale, çfarë bën?! Ligji i pashkruar i futbollit goditi Tottenham (VIDEO)

18 Tetor 2020
19:57
Telesport

Gareth Bale bëri sot debutimin e tij me Tottenham pas rikthimit pas shumë vitesh por ishte një rikthim për t’u harruar! Një sepse ndeshja nga 3-0 për “Spurs” u barazua në 3-3 nga Ëest Ham.

E dyta sepse pikërisht ish-madrileni pati në këmbët e tij rastin për të mbyllur llogaritë por i vetëm përballë portierit, kur bëri gjithçka mirë, e dërgoi topin jashtë!
Dhe, ligji i pashkruar e goditi…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit