Barça nis kontaktet me United, ideohet shkëmbimi i dështimeve

20 Korrik 2021
20:02
Denis Hakanaj

Manchester United dhe Barcelona po mendojnë për një shkëmbim mes mesfushorit Donny Van de Beek dhe mbrojtësit Samuel Umtiti.

Pasi është paraqitur mundësia për të marrë ish-lojtarin e Ajax-it, nga Katalonja janë përgjigjur duke ofruar mbrojtësin që nuk bën më pjesë në projektin teknik të Koeman.

Sipas Express, Manchester dhe Barcelona kanë nisur kontaktet.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit