Barcelona dhe Borussia Dortmund sfidohen për të pakënaqurin e Premier League

18 Nëntor 2021
16:36
Denis Hakanaj

Barcelona dhe Borussia Dortmund sfidohen për Hakim Ziyech.

Sipas Sport, bluagranat dhe verdhezinjtë duket se janë më të interesuarit për sulmuesin maroken të Chelsea-t.

28-vjeçari nuk po aktivizohet shumë te londinezët për shkak të problemeve të shumta fizike dhe ka dëshirë ta provojë veten te një tjetër ekip i rëndësishëm.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit