Barcelona e shqetësuar për Ansu Fati, shtyn operacionin pas dëmtimit

back button
22 Janar 2022
12:02
Alfred Lleshi

Te Barcelona ka shqetësim për kushtet e Ansu Fatit, lojtarit tw talentuar blaugrana, që u dëmtua gjatë ndeshjes kundër Athletic Club. Duke pasur parasysh ashpërsinë e lwndimit, Barcelona rekomandoi kirurgji për të zvogëluar dëmtimin dhe për të shmangur rikthimet në të ardhmen, por vetë Ansu Fati nuk ka marrë ende një vendim për këtë, sipas “Mundo Deportivo”. Në ditët në vijim priten kontrolle të reja dhe do të jetë më mirë të kuptohet se cila rrugë duhet ndjekur.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit